Aan het einde van het gezellige weekend op Texel bleef er een groepje van vijf personen over. Op de avond nadat we de anderen overdag hadden uitgezwaaid, gingen we opnieuw naar het strand om de zonsondergang te bewonderen. Dit keer kozen we voor Paal 15. Het was bewolkt, maar af en toe brak de zon nog even door een klein kiertje in de wolken.

Bij aankomst op het strand raakte mijn neef meteen bevriend met een hond die wel interesse had in zijn frisbee. Onze zoon had zijn verrekijker meegenomen, maar stopte die al snel in mijn fototas zodat hij zijn handen vrij had om frisbee te gooien. Handig, zo’n moeder mét fototas. 😉





Op een gedeelte van het strand stonden een groep meeuwen en scholeksters bij elkaar. Het leek erop dat er op die plek iets te halen viel, wat al snel duidelijk werd toen even later een meeuw met zeewier in zijn snavel aan kwam lopen.



Door de bewolking werd het geen spectaculaire zonsondergang, maar toch hebben we er volop van genoten. De zachte kleuren en de rustgevende sfeer op het strand maakten het moment bijzonder.


