Vanaf het ooievaarsstation De Lokkerij wandelden we terug richting onze auto. We namen een andere route dan op de heenreis, we liepen nu langs zuidkant van hotel De Havixhorst. Zie Google Maps.

We hoorden een mooi vogelgezang. Het was even speuren voordat we de ‘dader’ hadden gevonden…

Al snel werd duidelijk dat het een roodborst was dat zijn hoogste lied zong.

Het volgende moment koos de roodborst een ander plekje. Het vogeltje zat mooi in het zonnetje, maar jammer genoeg wel achter een takje.

En het zingen ging maar door. Het was voor het eerst dat ik een roodborstje, buiten onze tuin, van zo dichtbij heb gefotografeerd. Met dank aan het 100-400 mm Canon objectief.

Het gezang van roodborstjes en meesjes vult deze dagen onze bossen. Die eerste heb je mooi op de foto gezet Jetske.
Het is een feest om buiten te zijn.
🙂 dat heb ik nou ok altijd met dat beestje, op het moment dat ik zelfs maar mijn camera pak, gaat het gauw verdekt opgesteld zitten 🙂
Dan mag ik dus nog blij zijn met dit ene takje. 😜
Vooral je eerste foto van dat voorbeeldig poserende roodborstje vind ik erg mooi.
Ik sta te kijken van de heldere weerspiegeling op je eerste foto.
Dank je wel, Jan
Had je het niet zo helder verwacht?
Heb je vrijdag een vergelijkbare foto van het water gemaakt?
Wel op maandag. Aan de noordkant was het water groen door de eendenkroos. Aan de zuidkant was het water helder. Dat was inderdaad wel bijzonder.
Daarom begon ik aan mezelf te twijfelen toen ik jouw foto zag. Op mijn foto’s is alleen een dofgroene laag op het water te zien. 😊
Op mijn niet-gepubliceerde foto ook. 😃
Pfff … gelukkig maar. 😀
Je roodborst staat er inderdaad prachtig op, mooie reeks weer
Dank je wel, Marjolein.
een graag gezien gast op de voedertafels Jetske
de laatste tijd heb ik er wel minder gezien
prettige dag
Een roodborst op de voedertafel heb ik al meerdere keren gefotografeerd, maar nog niet eerder zo in het wild. Ik ben er blij mee.
Die is mooi gefotografeerd Jetske. En hun gezang maakt ons blij. Prachtig kasteel.