Vannacht hadden we nachtvorst. Er lag een dun laagje rijp over de velden en een vliesje ijs op de sloten. Ik ging al op tijd met de camera op stap. Misschien was dit wel de laatste nachtvorst van dit seizoen.

Zonder verdere tekst neem ik jullie mee op deze korte wandeling. Oh ja, het transformatorhuisje staat scheef, het ligt dus niet aan de fotograaf.












De hoogstambrigade is vandaag bij ons te gast om de hoogstamfruitbomen te snoeien. De buurjongens plaatsen de nieuwe schutting. Het wordt dus hard gewerkt en het is een gezellige boel in onze tuin. Daarbij hebben we prachtig weer. Aan mij de schone taak om het een en ander op beeld vast te leggen.
Prachtig hoor… hier was er van vorst niet veel te merken 😦
LikeLiked by 1 person
In de regel is het hier in het noorden ook kouder dan bij jullie. 😃
LikeLike
een heel beetje zo te zien jetske,
hier veel minder….
voor kleine tom wel zo lekker:-)
mooi hé op de vroege morgen
LikeLiked by 1 person
Anders is het te koud voor kleine Tom?
Ik was wel blij met deze mooi ochtend na de nachtvorst. Ook de rest van de dag was het heerlijk buiten. Mooi schoon weer. 😃
LikeLike
Prachtig, Jetske, een heerlijke uitsmijter van dit wintertje van niks.
LikeLiked by 1 person
Ik deed het rolgordijn omhoog en zag de rijp en bedacht me dat ik dat nog even moest meepakken.
LikeLiked by 1 person
Hier wel wat vorst gehad, maar geen rijp helaas. Maar deze serie maakt dat weer helemaal goed, ik heb even lekker genoten.
LikeLiked by 1 person
Mooi dat je er ook van genoten hebt, Hanry.
LikeLike
Het is bij jullie meer wit dan het hier, dorp naast Rotterdam was. Prachtige foto’s die je maakte!
LikeLiked by 1 person
Dank je wel. Dat was nog mooi even meegenomen aan het eind van deze winter.
LikeLike
regen en wind wordt er voor volgende week door het KMI voorspeld.. Jetske
een prachtige winterse reeks
het is uitkijken naar het vervolg
prettige zondag
LikeLiked by 1 person
Als ik je voorspellingen zo lees dan ben ik blij dat we de stille ochtend met vorst hebben gehad.
LikeLike
Mooie winterse plaatjes, hier was het snel weer verdwenen. Fijne zondag !
LikeLiked by 1 person
Daarom was ik er ook vroeg bij. Fijne avond!
LikeLiked by 1 person
Een laagje rijp is al voldoende voor een mooie winterse sfeer. En wanneer is dat nou mooier vast te leggen dan bij zonsopkomst. Toch krijg ik al kouwe klauwen als ik naar je foto’s kijk omdat ik niet zo vorstbestendig ben. Waarschijnlijk te weinig spek op de botten 🙂
LikeLiked by 1 person
Ik heb ook snel koude handen hoor en ik heb dan ook al snel handschoenen bij mij.
LikeLike
heerlijk even zo’n winter serie maken met ook nog mooi licht en rijp
de laatste winter serie hoeft nog niet, mijn dochter is 1 maart 2018 getrouwd en toen was het ook een ijsdag
dus je weet het maar nooit, maar de kans wordt inderdaad steeds minder op echt winter weer
LikeLiked by 1 person
Tot aan IJsheiligen kan het inderdaad nog vriezen. Toch heb ik zaterdag de bloemetjes buiten gezet. Het zijn wel violen die wel tegen wat vorst kunnen. 😃
LikeLiked by 1 person
Gelijk heb je en van één nachtvorst krijgen violen niks.
LikeLiked by 1 person
Hebben hier zaterdagmorgen vorst gehad. Dat is genieten van je schitterende foto’s Jetske. Wat mooi. Hopelijk is het werk afgeraakt en heb je alles mooi vastgelegd. Krijgen we nog eens te zien…
LikeLiked by 1 person
Ja alles is gelukt. We zijn blij met het resultaat. Nu nog drukken met het opruimen en afvoeren van alle takken.
LikeLiked by 1 person
Ook een heel werkje.
LikeLiked by 1 person
Pingback: Een andere kijk… | Schrijven met Licht
Geweldig, jullie hebben dus echt vorst gehad. Prachtige collages heb je gemaakt.
LikeLiked by 1 person
Dank je wel, Marjolein.
LikeLike
Sorry.. hele mooie losse foto’s
LikeLiked by 1 person