Bij alle toegangswegen naar het koloniedorp Willemsoord staat hetzelfde stalen kunstwerk. Op vrijdagochtend reed ik na de fotosessie in De Blesse het dorp binnen. Door het laagje rijp op het achterliggende grasveld kreeg ik een andere kijk op het kunstwerk. Ik zette mijn auto aan de kant om er een fotoserie van te maken.

Het kunstwerk is een gezin uit de periode van de Maatschappij van Weldadigheid. Zie voor meer informatie deze site en trailer. Het meisje en de jongen kon ik vastleggen met het wit van de rijp als achtergrond. Vader en moeder waren te groot en die plaatste ik vanuit kikkerperspectief tegen de heldere lucht.






Je hebt ze heel kunstzinnig vastgelegd Jetske. Ik hou ervan op deze manier.
Dank je wel, Joke.
Een leuke reportage, de verschillende standpunten geven een boeiende indruk van dit kunstwerk.
Dat is zo mooi met een kunstwerk, je kunt het in alle rust van alle kanten bekijken en fotograferen.
ohhhh jetske, hier staan ze ook her en der..
ik vind ze toch lelijk 🙁
Haha, ja smaken verschillen. 😜
Interessant om de oorsprong van het koloniedorp te leren kennen. Bedankt voor de link.
Het kustwerk is een gedenkteken aan die tijd van toen.
Het was een bijzonder project van generaal van den Bosch. Het project staat dan ook op de Unesco Werelderfgoedlijst.
Stom, hè … ik ben er al diverse keren langs gekomen, maar het is er nog nooit van gekomen om er even te stoppen voor wat foto’s. Terecht dat jij dat nu met die mooie contrasten wel hebt gedaan.
Dat gebeurt vaker met de dingen die je vaak ziet, je loopt of rijdt er zo aan voorbij. Gelukkig heb ik er een fotoserie van gemaakt en kun je toch wat meegenieten.
Wat is dit een geweldig mooie speciale reeks foto’s geworden.
Knap werk
Ik houd hier wel van, het wordt zo lekker roestig en dat past wel in het landschap! Mooi vastgelegd!
Aan de reacties te zien vinden de meesten het wel mooi, een enkeling vind het niets.
Leuke serie, voor mij springen de foto’s genomen vanuit kikkerperspectief eruit.