Toen ik het theater in Efeze betrad zag ik al snel dat er iets bijzonders aan de hand was.
Men was daar bezig met een filmopname.
Het jongetje leek de hoofdrol te spelen. Hij moest op een drafje naar boven lopen.
Deze vrouw bekommerde zich om de kleine hoofdrolspeler.
Ik zat inmiddels bovenin het theater. Vandaar had ik mooi zicht op de filmset. De set was afgezet met een lint en met waarschuwingsbordjes, met het doel dat de toeristen niet door het beeld zouden lopen.
De mannen met de reflectieborden waren er maar druk mee. Beneden stonden de andere acteurs te wachten totdat zij hun rol moesten spelen.
Ik concludeerde dat het jongetje ging vertrekken en dat hij uitgezwaaid werd door zijn vader en moeder, door zijn opa en oma en door zijn broertjes.
Van het geheel heb ik een filmpje gemaakt. Door het filmpje krijg je beter een indruk hoe het in zijn werk ging.
Wat een leuk filmpje is dat geworden.
Maar het daaropvolgende logje is minder….voor je volgers dan…maar geniet uitgebreid van je pauze…maar `ooit` verontrust me 😦
Bye bye en tot ziens
LikeLiked by 1 person
Leuk om die filmopnamen daar aan te treffen. Ik voor het jongetje dat hij niet te vaak omhoog hoeft te hollen, want het is zo te zien een forse klim.
Jouw filmpje is hier een mooie aanvulling op je foto’s.
LikeLiked by 1 person