Een tijdje geleden nam mijn fotomaatje, Jan mij mee naar het zuidelijke ven in het Weinterper Skar.
Ik maakte eerst een aantal foto’s van het prachtige uitzicht over het ven. Tientallen libellen scheerden over het water en de oever. Stilzitten was er niet bij.
Terwijl Jan zijn fotografie afwisselde met rustmomenten op het vissersstoeltje ging ik ‘op de struun’ met de camera met macro-lens. Een paartje watersnuffel was bezig met hun voortplanting. In een paringsrad vlogen ze driftig rond. Uiteindelijk kozen ze voor een mooi plekje zodat ik ze kon vastleggen.
Een stofje in het oog of zwaaide het mannetje even vriendelijk naar de fotograaf?
Dit heb ik ook wel op de foto kunnen zetten, het grote verschil? De details, up close and personal, bij jou, wauw! Prachtig mooi Jetske!
X
LikeLiked by 1 person
Schitterende foto’s Jetske en Jan geniet op zijn zitje.
LikeLiked by 1 person
Vooral de tweede is weer een juweeltje. 🙂
LikeLiked by 1 person
Dit geluk had ik nog nooit, toch niet om het te kunnen fotograferen. Schitterend hoor !
LikeLiked by 1 person
jullie zijn toch zo samen wel de lamme en de blinde en met elkaar geholpen hé, jan z’n adviezen over fotografie komen goed van pas, en jij komt op plekken waar je anders misschien niet kwam 🙂 geweldige foto’s
LikeLiked by 1 person
heerlijke macro’s Jetske
mijn complimenten hiervoor
fijne dag
LikeLiked by 1 person
prachtige foto’s van deze parende libellen, schitterende scherpte en heel mooie achtergrond
LikeLiked by 1 person