Een zonsondergang lokte iedere dag fotografen en modellen naar het strand. De meeste modellen probeerden de ondergaande zon te vangen in hun handen net zoals deze ‘flamingo’.

Deze modellen wisten niet dat ik de fotograaf was.
De fotograaf van het resort koos steevast de zonsondergang voor de fotoshoot.

Ik vond het grappig om te zien zoals de mensen bezig waren met het vastleggen van zichzelf bij zonsondergang.
Toen ik mijn spullen bij elkaar pakte om naar de kamer te gaan kwam deze visser over het strand aanrijden. Ik kon nog net op tijd mijn camera grijpen en er een foto van maken. Dit was mijn laatste model van deze dag.

Dat is wel speciaal Jetske, heb eigenlijk nog maar weinig zonsondergangen gefotografeerd maar deze van jou zijn weer top en vooral de visser. Was daar echt een fotograaf van het resort om de mensen te fotograferen?
LikeLiked by 1 person
mooie tinten bij het vallen van de avond Jetske.
selfies nemen doet men zowat overal en om het even wanneer, alhoewel ik dat bijna nooit doe
de eerste foto spreekt me het meest aan
prettige avond
LikeLiked by 1 person
Deze foto’s is echt heel mooi geworden.
Lekker ontspannen aan de strand.
Mooie tinten foto’s heb je gedaan. S
Super! Straalt heel goed uit.
Groetjes J&F.
LikeLiked by 1 person
Wat de tinten betreft, sluit ik me bij Willy aan. Het levert heerlijk sfeervolle en wat dromerige plaatjes op.
Het is weer een mooie serie, waarbij de fotografische hoogtepuntjes voor mij aan het begin en het eind zitten.
LikeLiked by 1 person
Mooie serie wederom Jetske. D foto van de gemotoriseerde visser vindt ik echt een treffertje
LikeLiked by 1 person
ze staan er dan ook erg mooi op, een echte jetske wie wil dat nou niet:-)
die visser op z’n brommer is ook wel grappig om te zien π de dame van de eerste foto. daar zou ik haar gedachten wel eens van willen weten π
β€
LikeLiked by 1 person
mooie foto’s en verslag van al die modellen met zonsondergang Jetske
een heel mooie afsluiter met die visser op het eind π
LikeLiked by 1 person