Op een mooie avond pakte ik mijn fiets en reed ik naar het Dwingelderveld. Daar aangekomen zag ik dat het Familiepad weer vrij toegankelijk was. Dit pad was een tijdje afgesloten omdat hier een paartje kraanvogels zat te broeden. Ik schreef daarover in dit bericht.

Op het Familiepad mag je alleen wandelen dus nam ik mijn fiets aan de hand. Regelmatig zette ik mijn fiets op de standaard om een foto te maken van het mooie uitzicht. De dopheide stond in bloei. Verder trof ik een paartje kieviten en een familie grote Canadese gans.





O.a. bij dit vennetje stond zonnedauw.

Met de 100-400 mm objectief heb ik ingezoomd op de zonnedauw.



Op deze vlonder heb ik langere tijd gestaan om te genieten van het uitzicht, de vogels en de kwakende kikkers.

Ik heb daar de zonsondergang afgewacht. Het werd geen spectaculaire roodgekleurde lucht, maar het was wel mooi. Er verschenen naar boven gerichte zonneharpen.




Wat een pracht van een vlonderpad ! Dat was weer genieten van elke foto Jetske. De zonneharpen zijn echt heel mooi.
LikeLiked by 1 person
Wat een prachtige foto’s van de zonnedauw in dat licht. Je had er trouwens helemaal mooi licht bij op dat vlonderpad.
Een een heel mooie slotfoto ook.
LikeLiked by 1 person
Dank je. Dat is het mooie van fotograferen op een avond. Ik heb daar niet voor niets een tijdlang staan te genieten.
LikeLiked by 1 person
Dat mag je wel een sfeervolle avond en zonsondergang noemen Jetske. Je laatste foto’s genieten van het zachte licht
LikeLiked by 1 person
Dank je, Henk. Het was in het echt nog mooier. 😃
LikeLike
schitterende foto’s van dit prachtige natuur gebied, mooie afsluiter met die zonnestralen van achter de wolken
LikeLiked by 1 person